Назва: ТОВ «СТА електроніка»

Рік заснування: 2004

Місце знаходження:м. Київ, Україна

Сфера діяльності:Постачання технічних засобів і систем забезпечення безпеки

Персонал: 24 робітники

 

 

Компанія "СТА Електроніка" була створена у 2004 році та є частиною міжнародної групи з дистриб'юції STA. Наразі, компанія є однією з найбільших постачальників обладнання для систем відеоспостереження, керування доступом, сигналізації та сповіщення на ринку безпеки України, а також професійним консультантом з питань забезпечення безпеки та охорони об'ектів.

 

 

 

"СТА Електроніка" є ексклюзивним дистриб'ютором наступних, знаних у світі компаній, як OPTEX, Infinity, IPA Audio, STA X-Tralis, Evidence, Videotec, Inner Range, Zwipe, Inim, а також офіційним представником низки не менш відомих виробників.

 

Однією із головних засад роботи компанії є співробітництво тільки з тими виробниками, якість продукції яких не викликає сумнівів. Ми цінуємо репутацію як нашої компанії, так і репутацію наших партнерів.

 

Компанія володіє власним консультаційно-технічним центром, ремонтною та виробничою базами, відділом технічної документації, ресурсами для створення програмного забезпечення за індивідуальним замовленням. Більшість спеціалістів компанії мають більш ніж десятирічний досвід роботи в індустрії безпеки.

 

Протягом усіх років своєї діяльності, компанія «СТА електроніка» налагодила тісні ділові відносини з більшістю системних інтеграторів та інсталяторів країни. У співробітництві з нашими партнерами нами було реалізовано декілька тисяч проектів із забезпечення безпеки об'єктів енергетики, нафтохімічної та тяжкої промисловості, коммунікацій, роздрібної торгівлі, банківського сектору, транспортної інфраструктури, а також приватних, комерційних та державних об'єктів та організацій.

 

«СТА електроніка» постійно перебуває на передньому рубежі інновацій та научно-технічного прогресу, пропонуючи своїм клієнтам сучасні, якісні та надійні рішення.
Ми з великою повагою і вдячністю ставимося до наших партнерів, як в Україні, так і за її межами, та докладаємо усіх зусиль щодо подальшого розвитку наших відносин.

© 2023

×
Вийти